Uwaga! Strona testowa, może zawierać błędy. Wszelkie uwagi prosimy kierować pod adres klubsingli@wp.pl

Menu

REGULAMIN KLUBU

 

 

 KLUB KIERUJE SIĘ CHRZEŚCIJAŃSKIMI ZASADAMI WSPÓŁŻYCIA MIĘDZY LUDŹMI, ale od uczestników Klubu nie wymagamy, żeby byli ludźmi wierzącymi (wystarczy, że stosują się do zasad Klubu podczas jego imprez).

1.Zasada trzeźwości i abstynencji od narkotyków oraz dopalaczy itp.

1.1. Na imprezy taneczne klubu typu Bal Sylwestrowy, Bal Ostatkowy, Walentynki, Andrzejki, itp. można wnosić alkohol, ale korzystamy z niego z umiarem.

 

2.Zasada czystości obyczajów (dotyczy relacji damsko-męskich)
2.1.Nie urządzamy imrez, podczas których pewne elementy zabawy prowokują do uprawiania seksu, np. striptiz, pisma i filmy pornograficzne, itp.

2.2.Na imprezach wyjazdowych nie rezerwujemy pokoi dla par.

2.3.Szanując wyobraźnię drugiego człowieka, podczas imprez nie opowiadamy t.zw. pikantnych dowcipów, nie zachowujemy się ani nie ubieramy się w sposób wulgarny lub prowokujący.


3.Na naszych imprezach obowiązuje kultura, poszanowanie wolności i przekonań drugiego człowieka.


4.Na imprezach Klubu jest absolutny zakaz wszelkiego rodzaju PRZEMOCY (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej, itp.)


5.Osoby, które nie podporządkują się powyższym zasadom, będą miały zakaz wstępu na imprezy Klubu od 1 roku aż do całkowitego zakazu w zależności od przewinienia, np. wszyscy dealerzy będą mieli zakaz wstępu na zawsze.

6.Każdy uczestnik może zgłosić naruszenie Regulaminu Klubu i zwrócić uwagę innym uczestnikom, że łamią Regulamin.

7.Informacje gromadzone przez Klub Singli obejmują dane osobowe chronione przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami).

8.Prawa i obowiązki klubowicza

 

Dołącz do nas
Email:
Hasło:
 

Zapomniałeś hasła? przypomnij mi...

Zobacz: